برگزاری مسابقات قرآن کریم

همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر مسابقات قرآن کریم یادواره شهدای انقلاب اسلامی ایران، با حضور اولیا و مربیان روز سه شنبه در مجتمع آموزشی ولی عصر باکو برگزارشد.

آقای اردشیر عسکری مدیر مجتمع آموزشی ولی عصر باکو در مراسم افتتاح این مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات بیش از 100 نفر از دانش آموزان مقاطع ابتدایی تا دبیرستان در دو رشته قرائت و حفظ قرآن کریم شرکت کرده اند.

 عسگریˈ افزود: پس از پایان این مسابقات به قاریان ممتاز و حافظان برجسته قرآن کریم، لوح تقدیر به همراه هدایایی از طرف مجتمع آموزشی ولی عصر باکو، اهدا خواهد شد.

وی با بیان اینکه سه داور منتخب از بین مربیان مجتمع آموزشی ولی عصر باکو این مسابقات را قضاوت می کنند، گفت: حافظان برجسته قرآن کریم جهت شرکت در طرح ملی حفظ قرآن به وزارت آموزش و پرورش معرفی خواهند شد.

مدیر مجتمع آموزشی ولی عصر باکو یادآورشد: از آنجا که از سال گذشته این مجتمع آموزشی به عنوان یکی از مدارس قرآنی در خارج از کشور تعیین شده، لذا توجه به آموزه های دینی و قرآنی در تمام مقاطع تحصیلی در این مجتمع آموزشی مورد توجه جدی قرارگرفته است.

عسگری تصریح کرد: این دومین دوره مسابقات قرآن کریم در مجتمع آموزشی باکو است و نخستین دوره این مسابقات سال گذشته همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در باکو برگزارشد.

 
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩۱/۱۱/۱۸