برگزاری جشن الفبا در مجتمع آموزشی حضرت ولی عصر (عج )باکو

همزمان با آخرین روزهای سال تحصیلی مراسم  جشن الفبای کلاس اول دبستان همزمان با آخرین روز کلاس در اردیبهشت ماه 92 در محل سالن اجتماعات مجتمع آموزشی حضرت ولی عصر (عج)باکو برگزار گردید .در این مراسم دانش آموزان کلاس اول ابتدایی و نوآموزان پیش دبستانی در کنار اولیا ،آموزگار و کادر آموزشی ،اولین سال توانایی خواندن ونوشتن خود را پس از قرائت قرآن توسط یکی از دانش آموزان کلاس اول،با اجرای برنامه های متنوع جشن گرفتند.در پایان مراسم  از طرف مدیریت مجتمع هدایا ولوح یادبودی به آنان اهدا گردید.
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/٢٩
بازدید جناب آقای ظهیری، مدیریت محترم مدارس آسیای میانه از مجتمع آموزشی باکو

جناب آقای ظهیری، مدیریت محترم  مدارس آسیای میانه، ترکیه و روسیه، به همراه جناب آقای کرمی، معاون محترم آموزشی، از مجتمع آموزشی حضرت ولی عصر(عج) باکو، در روز های ، نوزده و بیستم اردیبهشت ماه ، بازدید نمودند.

ایشان علاوه بر بازدید از کلاس های درس، کلاس هوشمند،امور اداری اسناد مالی  دفاتر امتحانات، ، سالن های ورزشی و امتحانات،جلسه ی برگزاری آزمون سمپاد و آزمایشگاه ها، ضمن شرکت در جلسه ی پرسش و پاسخ با دانش آموزان و معلّمان، در جلسه ی شورای دبیران نیز حضور یافتند و ضمن ابراز رضایت از عملکرد مطلوب مجتمع آموزشی، با اهدای لوح تقدیر، از زحمات یکساله ی همکاران، تقدیر و تشکر کردند. 
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/٢٤
برگزاری آزمون جامع علمی

در راستای ارتقای کیفیت آموزشی،آزمون جامع علمی بین دانش آموزان مجتمع آموزشی حضرت ولیعصر(عج) در روز شنبه مورخ 14/2/1392برگزار گردید . در این آزمون که بنا به پیشنهاد مدیریت محترم و تصویب شورای دبیران، سوالات از کلیه درس های دوره دبیرستان در سطوح مختلف یادگیری و به صورت چهار گزینه ای طرح شده بود دانش آموزان در مدت 120 دقیقه به سوالات پاسخ دادند. ضمناً سوالات این آزمون بنا به درخواست مدیران کشور های آسیای میانه، به سرپرستی ترکیه جهت توزیع به کشورهای تحت سرپرستی ارسال گردید.

 همچنین به نفرات برتر مسابقه جوایز نفیس و ارزنده ای از طرف مجتمع آموزشی تقدیم می گردد. لازم  به ذکر است که آزمون جامع علوم و ریاضی برمبنای تیمز نیز در دو مرحله بین دانش آموزان مقطع ایتدایی و راهنمایی برگزار گردید.
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/۱٩
مراسم بزرگداشت تجلیل ازمقام معلم در مجتمع آموزشی حضرت ولیعصر (عج) باکو

معلم امانتداری است که انسان امانت اوست "امام خمینی"

بزرگداشت مقام معلم  یعنی ارج نهادن وسپاس گزاری  از یک عمر ایثار واخلاص وعزت ، احترام گذاشتن به اندیشه وتفکر ،.تقدیر از معلم یعنی تقدیر از انسانهایی که تمام زنان ومردان بزرگ عالم روزی شاگرد کلاس او بودند. در راستای ارج نهادن به مقام والای دا نشمند شهید علّامه مرتضی مطهری وسپاس از تلاش معلمین گرامی مراسم "جشن سپاس معلم "در روز پنج شنبه مورخ 12/2/92 باحضور جناب آقای پاک آیین  سفیر محترم جمهوری اسلامی  ایران در جمهوری آذربایجان، اعضای انجمن اولیا و مربیان معلمان  وکارکنان مجتمع واولیاء محترم وتمامی دانش آموزان گرامی در سالن اجتماعات مجتمع آموزشی برگزار گردید.در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی جناب آقای عسکری  مدیر یت محترم مجتمع ضمن گرامیداشت یاد وخاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و4900 شهید فرهنگی  هفته معلم را به همه معلمان تبریک گفتندوبا اشاره به اینکه خداوند اولین معلم انسانهاست و پیامبر اکرم (ص) خود را معلم نامیده اندگزارشی از سوابق علمی و آموزشی  معلمان مجتمع بیان کردند  

در ادامه سفیر محترم  ضمن اشاره به ابلاغ سیاستهای کلی تحول در نظام آموزش و پرورش توسط مقام معظم رهبری طی سخنانی از نقش ارزشمند شهید مطهری در ترویج فرهنگ  اصیل اسلامی سخن گفتند. و به نقش مهم وتاثیر گذار معلمان در تربیت انسانها  و ساختن جامعه اسلامی اشاره کردندواین روز را به همه همکاران فرهنگی تبریک گفتند وضمن تقدیر از زحمات دبیران مجتمع آموزشی وحدت ،انسجام وهمدلی معلمان مجتمع را در پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی ستودند. 

اجرای سرود سپاس معلم  توسط دانش آموزان پسر و اجرای دکلمه توسط دانش آموز دختر از برنامه های این جلسه پرشور ومعنوی بود. این برنامه با اهدای لوح تقدیر وهدایا به همکاران  و دعای فرج آقا امام زمان پایان یافت.

:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/۱٢
تبریک هفته معلم
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/۱٢
تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

بر عالمیان رحمت رحمن زهراست          در هر دو جهان سرور نِسوان زهراست
نوری که دهد شاخه طوبی از اوست       کوثر که خدا گفته به قرآن زهراست
تولد گل یاس نبی اکرم مبارک
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/۱۱
برگزاری مراسم گرامیداشت روز خلیج فارس

به مناسبت گرامیداشت روز خلیج فارس و میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر در مورخه 1392/2/10 برنامه هایی به شرح زیر در مجتمع آموزشی حضرت ولیعصر (عج) باکو برگزار گردید.

1- قرائت قرآن و سپس پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران

2- قرائت مقاله به مناسبت روز خلیج فارس

3- قرائت مقاله طنز

4- اجرای دکلمه در مورد شخصیت والای حضرت فاطمه(س)

5- نواختن موسیقی " ای ایران" توسط یکی از دانش آموزان

6- قرائت دعای روز سه شنبه توسط یکی از دانش آموزان

7- تزیین تابلوی اعلانات به مناسبت روز ملی خلیج فارس
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/۱۱
گرامیداشت سالروز شکست آمریکا در واقعه طبس

خاطره پنجم اردیبهشت 1359 برای مردم ایران فراموش نشدنی و به یاد ماندنی است. روزی که یکی از پیچیده ترین عملیات های نظامی آمریکا با شکست روبه رو شد و مصداقی دیگر برای سوره فیل بود.شکستن بدون جنگ آمریکا در ایران، برای آمریکا،کشوری که همواره بر اقتدار و توانایی نظامی و اطلاعاتی خود میبالد، سخت و غیر قابل تحمل بود.

در روز پنجشنبه 5/2/92 سالروز شکست آمریکا در واقعه طبس در مراسم آغازین صبحگاهی مجتمع آموزشی برنامه هایی به همین مناسبت اجرا گردید.

- قرائت سوره مبارکه فیل

- قرائت مقاله با عنوان طبس، واقع ای عبرت انگیز

- اجرای مسابقه   
- اهدای جوایز به منتخبین مسابقه  
- قرائت دعای روز پنج شنبه از زبان حضرت فاطمه زهرا(س)
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/٢/٥