برگزاری دوره ضمن خدمت معلمان در مجتمع آموزشی

در راستای پیشبرد اهداف آموزشی با رویکرد ارتقای سطح آگاهی های علمی ومهارتی معلمان سه عنوان دوره کوتاه مدت (ضمن خدمت) سنجش وارزشیابی کد-91400717- آموزشی الکترونیکی e-lerning کد91400810- کاربردفناوری اطلاعات کد92002542- جمعا به مدت 54ساعت ساعت باحضور آموزگاران، دبیران وکارکنان مجتمع آموزشی   حضرت ولیعصر(عج)باکو در سالن اجتماعات این مجتمع برگزار گردید./.
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/۳٠
برگزاری تشست هم اندیشی انتقال مفاهیم دینی در مجتمع آموزشی باکو

جلسه تبادل نظر در مورد شیو ه های آموزش تربیت دینی به کودکان و نوجوانان در مجتمع آموزشی حضرت ولیعصر(عج) باکو با حضور حاج آقا اجاق نژاد نماینده محترم ولی فقیه در جمهوری آذربایجان و حاج آقای راستگو از اساتید برجسته آموزش تربیت دینی به کودکان و نوجوانان و معلمان ،روز سه شنبه بیست هفتم فروردین ماه نودو دو در سالن اجتماعات مجتمع آموزشی با قرائت قرآن کریم آغاز گردید ابتدا آقای عسکری مدیریت محترم مجتمع آموزشی ضمن عرض  خیر مقدم از حضورارزشمند اساتید محترم و همکاری نماینده محترم ولی فقیه در باکو در تشکیل  جلسات آموزشی و تربیتی دانش آموزان مجتمع و جشن تکلیف و عبادت که با برنامه های متنوع همراه بود و مورد استقبال دانش آموزان و اولیا محترم قرار گرفت تقدیر و تشکر نمود سپس حاج آقای راستگو مطالبی را در رابطه با نحوه آموزش تربیت دینی به کودکان و نوجوانان و وظایف معلمان در این زمینه بیان کردند و ضمن تاکید بر نقش موثر و سازنده معلمان در آموزش حیطه های  مختلف یادگیری از جمله دانشی ،عاطفی،رفتاری –حرکتی و خصوصیات ارزشمند معلمان را مانند اخلاص ،سوز،و توسل در انتقال این مفاهیم مهم دانستند و در پایان جلسه  به پرسشهای معلمان  و مربیان در زمینه  شیوه های موثر  انتقال مفاهیم دینی پاسخ گفتند این جلسه با اهدا لوح سپاس از طرف مدیریت مجتمع آموزشی به آقای راستگو به عنوان قدردانی از زحمات ایشان در انتقال صحیح مفاهیم ارزشمند دینی پایان یافت.

:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/۳٠
برگزاری مراسم«جشن تکلیف»در مجتمع آموزشی حضرت ولیعصر (عج) – باکو

دانش آموزان پسر سوم راهنمایی ودختر سوم ابتدائی با شرکت در مراسم معنوی «جشن عبادت وپذیرش مسئولیت تکلیف»،حضورخود را در بارگاه ایزد متعال جشن گرفتند . این محفل معنوی با حضور حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا راستگو در محل سالن اجتماعات مجتمع در روز سه شنبه مورخ 27/1/92 برگزار گردید .


در این جشن معنوی پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید ،قرائت دکلمه توسط یکی از دانش آموزان سوم ابتدائی و اجرای تواشیح توسط دانش آموزان سوم راهنمایی ،جناب آقای عسکری مدیر مجتمع ضمن تبریک به دانش آموزانی که به سن تکلیف رسیده اند ،از آنان خواست که همواره در انجام واجبات دینی و پرهیز از محرمات کوشا باشند .در ادامه حاج آقا راستگو ،استاد فرهیخته تربیت دینی کودکان ونوجوانان،ضمن بیاناتی شیرین ونغز، متناسب با سطح فکری دانش آموزان ،به ضرورت واهمیت فرائض دینی خصوصاً نماز پرداختند. پس از پذیرایی با اهدای هدایا ولوح تبریک مدیریت به دانش آموزان مکلف از آنان تجلیل بعمل آمد.
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/۳٠
برگزاری ویژه برنامه آموزشی و تربیت دینی

همزمان با ایام سوگواری شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) ویژه برنامه آموزشی و تربیتی ویژه دانش آموزان ایرانی در مجتمع آموزشی ولیعصر(عج) شهر باکو با حضور حجت الاسلام و المسلمین راستگو برگزار شد.

جناب آقای عسکری مدیر مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو  هدف از برگزاری این ویژه برنامه آموزشی را که با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمهوری آذربایجان برگزار شد آشنا نمودن دانش آموران با مفاهیم دینی و اعتقادی بیان کرد.

وی گفت : بیان مفاهیمی چون خداشناسی، نبوت ، معاد و ارائه تعریف درستی از ارزشهای والای اسلامی همچون شهادت، توسل و صبر برای کودکان و نوجوانان بویژه دانش آموزان ایرانی خارج از کشور از زبان علمای اسلام لازم و از جذابیت خاصی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه، این ویژه برنامه در شش روز متوالی و برای گروههای سنی مختلف طراحی شده است افزود : روز سه شنبه جشن تکلیف دانش آموزان دختر سوم ابتدائی و دانش آموزان پسر در مقطع سوم راهنمائی نیز در این مجتمع با حضور حجت الاسلام والمسلمین راستگو برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین به برگزاری جلسه ویژه اولیا و مربیان مجتمع آموزشی برای آشنائی بیشتر آنها با دیدگاههای تربیت اسلامی در نحوه برخورد با نوجوانان با حضور نماینده ولی فقیه در جمهوری آذربایجان اشاره کرد و افزود :ˈتوصیه حجت الاسلام و المسلمین راستگو به اولیا و مربیان این بود که با ایجاد فضای مناسب برای رشد فکری و تحصیلی دانش آموزان و همچنین افزایش آگاهی ها و تجهیز خود به دانش روز، اعتماد دانش آموزان را به خود جلب کنند

 
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/٢٥
 
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/٢۳
برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای

به مناسبت گرامیداشت روز ملی فناوری هسته و سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی برنامه هایی به شرح در روز سه شنبه 20 فروردین توسط دانش آموزان مجتمع آموزشی برگزار گردید.

1- قرائت آیاتی از قرآن کریم

2- قرائت زندگی نامه شهید آوینی

3- قرائت مقاله به مناسبت روز ملی فناوری

4- اجرای مسابقه و طرح سوال از مطالب قرائت شده و اهدای جوایز به برندگان مسابقه

5 قرائت دعای روز شنبه

6- نصب تراکت مربوط به موضوع روز در تابلو اعلانات

 
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/٢۱
اطلاعیه ثبت نام از داوطلبان آزاد

قابل توجه دواطلبان آزاد

ثبت نام داوطلبان آزاد خارج از کشور در مجتمع آموزشی حضرت ولیعصر(عج) باکو انجام می گیرد.

آخرین مهلت ثبت نام تا تاریخ 17/1/1392 می باشد. متقاضیان با در دست داشتن مدارک تحصیلی به مجتمع مراجعه نمایند
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/۱٥
اطلاعیه تاریخ شروع کلاس ها در سال 92

به اطلاع کلیه دانش آموزان و مربیان محترم میرساند:

 کلیه کلاس های درس مجتمع آموزشی در تمامی مقاطع تحصیلی از مورخه 14/1/1392   دایر می باشد.حضور کلیه  دانش آموزان در کلاس های درس الزامی است.
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/۱۳
 
:: برچسب‌ها:

نویسنده : مجتمع آموزشی ولیعصر (عج) باکو
تاریخ : ۱۳٩٢/۱/٥